Opaski to jedne z pierwszych akcesoriów, które możemy założyć naszej małej córeczce. Dodają uroku, pozwalają podkreślić dziewczęcą urodę, stanowią wspaniałe dopełnienie kreacji podczas uroczystych spotkań. Dobrze wykonana i dobrana opaska może służyć wiele lat, doskonale nadaje się na prezent, uroczystości rodzinne i święta. Przy stonowanych kolorystycznie stylizacjach podkreśla płeć naszego niemowlaka. Kiedy włoski pociechy staja się coraz dłuższe, idealnie podtrzyma niesforne kosmyki na co dzień.

Jak dobrać opaskę idealną?

W przypadku niemowląt niezwykle ważne jest, aby opaska nie uciskała małej główki. Produkty dostępne w naszym sklepie mają uniwersalny rozmiar. Dzięki temu rozwiązaniu mamy pewność, że zakupiony gadżet będzie bezpieczny dla kruchego niemowlaka. Dodatkowym atutem jest fakt, iż raz kupiona opaska posłuży wiele lat i podkręci wiele stylizacji małej modnisi. Nasza pracownia oferuje opaski bezszwowe, robione ręcznie, z pełną troską o to, aby nasz mały klient czuł komfort w czasie jej noszenia. Dodatkowo podczas produkcji używamy tylko surowców najwyższej jakości. Każda opaska jest szyta ręcznie, specjalnie dla Twojego dziecka.

Filc

Filc to materiał miękki i przyjemny w dotyku jest niezwykle plastyczny i pozwala wyczarować bajeczne kształty oraz wzory. Ozdoby wykonane z jego użyciem nie strzępią się i nie rozciągają. Filc urzeka również ilością barw i kolorów. Warto zwrócić uwagę na fakt, iż ozdoby z filcu można (a nawet należy) prać ręcznie. Dzięki temu, przez wiele lat pozostają w doskonałym stanie, są higieniczne i bezpieczne dla maluszka. Mnogość odcieni, delikatność materiału w połączeniu z naszą kreatywnością dają nieskończone możliwości kompozycji i aranżacji ozdób. W naszym sklepie znajdziecie Państwo szeroką gamę opasek, spinek oraz wianków.

Jak powstają nasze małe arcydzieła

Proces realizacji najpełniej pokaże przygotowany przez nas film: