W obecnych czasach można znaleźć niesamowite inspiracje na aranżacje domu/lokalu; ozdoby, motywy, balony, torty, girlandy. Nie mniej ważny jest wygląd naszego dziecka. Zazwyczaj tego dnia stawiamy na elegancję, a dziewczynki ubieramy w uroczą sukienkę lub spódniczkę z dopasowanym body. Podczas urodzin nasza mała gwiazda będzie w centrum uwagi i na pewno pojawi się wiele pamiątkowych, rodzinnych fotografii. Bez względu na to, jaką stylizację przygotujemy dla naszej córeczki, uroczym i finezyjnym dodatkiem będzie opaska bezuciskowa. W naszym sklepie posiadamy szeroki wybór wzorów i motywów, które można dopasować do preferencji i stylizacji naszej małej gwiazdy. Miłośniczki zwierzątek znajdą się motywy kotków, ptaszków czy myszek. Fanki owoców zachwycą się słodkimi truskawkami i rozkosznymi jabłuszkami. Odświętny charakter stylizacji zaakcentują opaski z kwiatami lub kokardami. Natomiast prawdziwym hitem dla roczniaków są opaski z motywem korony i cyfrą 1. Korony mogą być ozdobione filcowymi kuleczkami, kwiatami, serduszkami, listkami, czy innymi elementami. Chętnie wyszyjemy na niej imię maleństwa, aby jeszcze mocnej ją spersonalizować. Ten wyjątkowy gadżet przepięknie uwydatni podniosły charakter tej wyjątkowej okazji. Doskonale sprawdza się na fotografiach rodzinnych oraz sesjach studyjnych. Opaska może stać się też piękną i niezapomnianą pamiątką.

Wykonane ręcznie opaski bezuciskowe możemy dostosować kolorystycznie do państwa preferencji, wystarczy do nas napisać, a spełnimy wszystkie opaskowe marzenia 🙂

Opaski bezuciskowe są również niezwykłym i uroczym prezentem urodzinowym (nie tylko dla roczniaków). Zapraszamy do odwiedzenia naszego sklepu.