Opinie Państwa Młodych

Swoje recenzje można również umieszczać na serwisie Meteor, na którym znajduje się nasza oferta.

To było wspaniałe wesele. Nie przypuszczaliśmy nawet, że będziemy tak bardzo zadowoleni. Pięknie przystrojona sala urzekła naszych gości elegancją i przestronnością. Podane gorące dania i przystawki wyglądały i smakowały rewelacyjnie. Bawiliśmy się doskonale. Profesjonalna a przy tym bardzo miła obsługa zadbała naprawdę o wszystko.

Polecamy wszystkim młodym parom również, ze względu na przystępną cenę. Zresztą sprawdźcie sami. Dziękujemy właścicielom lokalu a w szczególności obsłudze.

Karolina i Tomasz Kowalczyk

PODANO DO STOŁU

Z lekkością, dyskretnie z fasonem i wdziękiem, w samych superlatywach.

Arkana sztuki kulinarnej jak najbardziej znane. Duże brawa dla kunsztu i taktu profesjonalnej obsługi.

W podziękowaniu za gościnne i niepowtarzalne przyjęcie weselne
Ewelina i Karol z Rodzicami

Chciałam złożyć serdeczne podziękowanie dla pracowników Hotelu Cold za wspaniałe zorganizowanie imprez weselnych dla mojej rodziny.

06 czerwca 2009 roku odbyło się wesele mojej córki a 26 września 2009 mojego syna. Obydwie te uroczystości odbywały się w Sali Bankietowej na ul. Krakowskie Przedmieście.

Piękny wystrój, wspaniała przestronna sala , klimatyzacja super działa ,świetna akustyka,

wspaniałe menu. I to co na weselu chyba najważniejsze : OBSŁUGA . Piszę specjalnie dużymi literami bo tak wielkie uznanie mam dla Pań i Panów, którzy tam pracują . Ich profesjonalizm może zadowolić nawet najwybredniejszych gości. Poczynając od osób pracujących przy przygotowaniu posiłków a na Paniach kelnerkach i Panach kelnerach kończąc. I przede wszystkim uśmiech na twarzach i uprzejmość do białego rana choć praca do łatwych nie należy. Za to wszystko jeszcze raz serdecznie dziękujemy.

Janina i Grzegorz Szeligowie oraz
Córka Joanna i zięć Mateusz Gurgul
Syn Michał Szeliga z żoną Katarzyną.

Witam serdecznie,

chcieliśmy z mężem jeszcze raz podziękować Państwu za wspaniale przyjęcie weselne! Z czystym sumieniem mogę polecić jedzonko oraz miejsce. Jedzenie  przepyszne, obsługa profesjonalna i przemiła, sala klimatyzowana-miejsce z tzw. "klimatem" :) Pełen profesjonalizm i elegancja :) Na sali hotelowej  mieści się do 90 osób, sale taneczna i bankietowa są oddzielone, wg nas i  opinii gości, które do nas dotarły rewelacyjne rozwiązanie dla chcących  się pobawić i porozmawiać z dawno nie widzianą rodziną :)) Ciepłe posiłki  co 1,5- 2h godziny... największe głodomory wymiękały... jedzenie pierwsza  klasa :))
Będziemy wszystkim polecać Państwa Hotel oraz organizowane w nim przyjęcia  weselne,

 Dziękujemy i pozdrawiamy,
 Kamila i Adam Cieśla
 16.10.2010r.