Rezerwacja

Oferty Specjalne

Oferta wakacyjna (VII-VIII.2017)
Hotelu COLD***


Pakiet biznesowy

Dojazd do Hotelu COLD***

Hotel COLD***

Polska
32-700 Bochnia
ul. Storynka 5

Zobacz w Mapach Google

Aktualności Hotelu

Dyplom Ministra Gospodarki

Dyplom dla Kadry Hotelu COLD z okazji 25-lecia polskiej transformacji, w uznaniu za aktywne propagowanie idei i ducha przedsiębiorczości oraz zaangażowanie i wkład w rozwój polskiej gospodarki.

Szanowni Państwo!

Zapraszamy do Hotelu COLD, znajdującego się niemal w samym centrum Bochni. Usytuowany jest zaledwie 150 m od miejskiego Rynku i tyle samo od najbardziej charakterystycznej wizytówki miasta, czyli najstarszego w Europie, czynnego szybu górniczego "Sutoris". Pochodzi on z 1248 roku i do dziś zjeżdżają nim turyści zwiedzający solne podziemia bocheńskiej kopalni. Jest to jedna z 14 atrakcji turystycznych w Polsce wpisanych na Listę Światowego Dziedzictwa Kulturowego i Przyrodniczego UNESCO. Na mocy decyzji z 23 czerwca 2013r. wpis Kopalni Soli w Wieliczce na listę UNESCO został poszerzony o Kopalnię Soli w Bochni i Zamek Żupny w Wieliczce. Wszystkie trzy obiekty figurują na liście pod wspólną nazwą " Królewskie Kopalnie Soli w Wieliczce i Bochni".

Trzydziestotysięczna Bochnia leży około 35 km na wschód od Krakowa. O jej uroku w dużej mierze decyduje usytuowanie na pograniczu Kotliny Sandomierskiej i Pogórza Karpackiego. Dogodna lokalizacja Hotelu sprawia, że jest on doskonałą bazą wypadową nie tylko dla turystów, ale także dla przedstawicieli firm, którzy w centralnej i wschodniej Małopolsce odbywają spotkania biznesowe.

Dla naszych klientów organizujemy profesjonalne szkolenia i konferencje. Na gości czekają tu dwie klimatyzowane sale konferencyjne, hotelowa restauracja z doskonałą kuchnią, kameralna kawiarnia oraz pub z dwoma torami bowlingowymi. Grupom zorganizowanym oferujemy wyprawy, m.in. do podziemi Kopalni Soli Bochnia, na Zamek w Nowym Wiśniczu, do Krakowa oraz do naszej Stacji Narciarskiej "Laskowa- Kamionna".

Grupom zorganizowanym proponujemy również nasz drugi obiekt - Hotel "TRAWERS" w Laskowej. Jego piękne otoczenie u podnóża góry Kamionna zachwyca i daje wytchnienie. Obok hotelu znajduje się wspomniana już Stacja Narciarska oraz wspaniałe szlaki turystyczne i miejsca widokowe z panoramą Tatr.

SZKOLENIA - INTEGRACJA W GÓRACH
Więcej na www.laskowa-ski.pl

Nasze w pełni nowoczesne i doskonale wyposażone Hotele spełnią wszystkie Państwa oczekiwania,
zaś profesjonalna i życzliwa obsługa oraz atrakcyjne ceny wprowadzą w dobry nastrój.

Serdecznie zapraszamy!